Nabór do konkursu "Nagroda Gospodarcza Marszałka Województwa Lubuskiego 2024" rozpoczęty - Powiat Słubicki

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają lubuskie firmy do udziału w konkursie pn. Nagroda Gospodarcza Marszałka Województwa Lubuskiego 2024.

Konkurs ma na celu promocję województwa lubuskiego poprzez nagrodzenie i wyróżnienie innowacyjnych firm, produktów, technologii i usług, co pozwoli na zwiększenie ich rozpoznawalności i konkurencyjności na rynku.

W Konkursie zostaną nagrodzone 3 najlepsze Innowacyjne Przedsiębiorstwa w każdej z 4 kategorii  Konkursu, tzn.: Innowacyjne Mikro, Małe, Średnie i Duże Przedsiębiorstwo - łącznie 12 laureatów. Spośród nich zostanie dodatkowo wyłonione przedsiębiorstwo, które otrzyma Nagrodę Publiczności. Organizatorzy zaplanowali atrakcyjną pulę nagród. Dla zwycięzców i laureatów oprócz okolicznościowych statuetek zostaną przygotowane kampanie promocyjne (patrz: Regulamin konkursu). Fundatorami nagród są Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego oraz Bank Gospodarstwa Krajowego Region Lubuski.

Przyjmowanie zgłoszeń do konkursu trwa od 8.10.2024 do 4.11.2024 roku. Uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród dla najlepszych podmiotów nastąpi podczas gali, która odbędzie się na początku grudnia br.

Firmy, które wyrażą chęć udziału w konkursie proszone są o przesłanie wypełnionego Formularza zgłoszenia oraz Klauzuli RODO na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w formie papierowej, w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Konkurs Nagroda Gospodarcza Marszałka Województwa Lubuskiego 2024” na adres Sekretariatu Konkursu, który mieści się w budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego, przy ul. Podgórnej 7, 65-057 Zielona Góra, tel. (68) 45 65 531 lub (68) 45 65 198.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie - to szansa nie tylko na zdobycie nagrody, ale również na zapoznanie się z najnowszymi innowacjami oferowanymi przez firmy działające w województwie lubuskim, to także świetna sposobność na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

Materiały do pobrania:

• Regulamin Konkursu pn.: Nagroda Gospodarcza Marszałka Województwa Lubuskiego 2024:

pdfKonkurs_NG-MWL-2024-REGULAMIN.pdf201.35 KB

• Załącznik nr 1 do Regulaminu Konkursu: Formularz zgłoszenia do Nagrody Gospodarczej Marszałka Województwa Lubuskiego 2024:

docxKonkurs-NG-MWL-2024-FORMULARZ-ZGOSZENIA.docx21.21 KB

• Załącznik nr 2 do Regulaminu Konkursu: Klauzula RODO:

docxKonkurs-NG-MWL-2024-klauzula-RODO.docx15.38 KB