Podziękowaliśmy naszym nauczycielom - Powiat Słubicki

Mimo że Dzień Edukacji Narodowej obchodzimy w poniedziałek, to już dzisiaj starosta Leszek Bajon zaprosił nauczycieli powiatowych szkół na uroczyste śniadanie. Pedagogom podziękował także przewodniczący Rady Powiatu Wiesław Kołosza, nie zabrakło wicestarosty Reginy Waszkiewicz. A skoro to święto edukacji, nie mogło się obyć bez finansowych nagród starosty.

- To wy tworzycie jakość tego powiatu. Bo nauczyciel to nie tylko zawód, ale również jakże ważna misja. Wykonujecie ją w niełatwych czasach oraz warunkach, za co należą się wam słowa najwyższego uznania - podkreślał starosta, życząc swoim gościom satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wszystkiego, co najlepsze w życiu osobistym.

A oto wyróżnieni dyrektorzy i nauczyciele:

• Zespół Szkół Licealnych: Marta Markiewicz, Jolanta Góra, Ewa Renata Szopa;
  • Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii: Jolanta Kawecka-Smalec, Monika Stegeman;
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy: Alicja Pietrzyk, Alicja Lange-Lelokas, Agnieszka Araszewska;
  • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego: Małgorzata Kościńska, Alina Karpiak, Beata Steć, Beata Berezowska, Beata Niekurzak;
  • Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna: Magdalena Barszcz-Bodziacka, Joanna Łagowska.

Raz jeszcze gratulujemy!

Więcej zdjęć z dzisiejszej uroczystości znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.